SCRH105RY-220
Mfr.Part #
SCRH105RY-220
Description
FIXED IND 22UH 3.07A 61 MOHM SMD
Tolerance :
±30%
Inductance Frequency - Test :
100kHz
Width :
10.3124mm
Length :
10.4902mm
Height Seated (Max) :
0.201 5.10mm
Current Rating :
2.95A
Test Frequency :
100kHz
Series :
SCRH105RY
Current Rating (Amps) :
3.07A
Size / Dimension :
0.413Lx0.406W 10.50mmx10.30mm
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Published :
Current - Saturation :
2.95A
Height :
5.1054mm
Inductance :
22μH
DC Resistance (DCR) :
61mOhm Max
Datasheets
SCRH105RY-220
Signal Transformer SCRH105RY-220
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD