SCRH104-220
Mfr.Part #
SCRH104-220
Description
FIXED IND 22UH 2.16A 94 MOHM SMD
Test Frequency :
100kHz
Current Rating (Amps) :
2.16A
DC Resistance (DCR) :
94mOhm Max
Height :
5.0038mm
Current - Saturation :
1.65A
Width :
9.1948mm
Height Seated (Max) :
0.197 5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Tolerance :
±20%
Series :
SCRH104
Current Rating :
1.65A
Factory Lead Time :
12 Weeks
Length :
10.1092mm
Size / Dimension :
0.398Lx0.362W 10.10mmx9.20mm
Inductance :
22μH
Published :
Inductance Frequency - Test :
100kHz
Datasheets
SCRH104-220
Signal Transformer SCRH104-220
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD