SCNR6045330
Mfr.Part #
SCNR6045330
Datasheets
SCNR6045330
SCNR6045-330MT datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Yanchuang stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD