SCNR3010100
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SCNR3010100
Manufacturer
Signal Transformer
Description
FIXED IND SMD
Manufacturer :
Signal Transformer
Product Category :
Fixed Inductors
Product Status :
Obsolete
Package :
Tape and Reel (TR)
Series :
Datasheets
SCNR3010100
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD