SCNR4026100
Mfr.Part #
SCNR4026100
Fixed Inductors
Series :
Package :
Tape and Reel (TR)
Product Status :
Obsolete
Datasheets
SCNR4026100
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD