SA254304F35HAR
Mfr.Part #
SA254304F35HAR
Manufacturer
CTS Corporation
Description
CRYSTAL 30.4000MHZ 10PF SMD
Manufacturer :
CTS Corporation
Product Category :
Crystals
Voltage Rating :
150 V
Composition :
Thin Film
Min Operating Temperature :
-55 °C
Resistance :
69.8 Ω
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Power Rating :
500 mW
Height :
650 µm
Max Operating Temperature :
155 °C
Tolerance :
0.5 %