S21LAC-P02MPH0-770S
Mfr.Part #
S21LAC-P02MPH0-770S
Description
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Cable Opening :
0.276 ~ 0.303 (7.00mm ~ 7.70mm)
Operating Temperature :
-40°C~120°C
ODU S21LAC-P02MPH0-770S
Plug, Male Pins Brass Free Hanging (In-Line) 2 Positions Solder Cup Gold Chrome over Nickel Bulk A Push-Pull
S21LAC-P02MPH0-770S Overview
S21LAC-P02MPH0-770S Features
ODU MINI-SNAP® L series
S21LAC-P02MPH0-770S Applications
There are a lot of ODU
S21LAC-P02MPH0-770S Circular Connectors applications.
  • Embedded systems
  • Datacom
  • Communication
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER