S-8520E25MC-BJKT2U
Mfr.Part #
S-8520E25MC-BJKT2U
Buck
JESD-609 Code :
e3
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Length :
2.9mm
Factory Lead Time :
18 Weeks
Terminal Pitch :
0.95mm
Output Current-Max :
0.05A
Frequency - Switching :
300kHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
2.5V~10V
Input Voltage (Min) :
2.5V
Duty Cycle (Max) :
100%
Transistor Driver
Terminal Finish :
Tin
Output Voltage :
2.5V