S-8520E25MC-BJKT2G
Mfr.Part #
S-8520E25MC-BJKT2G
Input Voltage-Nom :
3V
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
10
Terminal Pitch :
0.95mm
Output Configuration :
Positive
Duty Cycle (Max) :
100%
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
2.5V~10V
Input Voltage (Min) :
2.5V
Pbfree Code :
yes
Output Current-Max :
0.05A
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Dual
Peak Reflow Temperature (Cel) :
260
Frequency - Switching :
300kHz
Length :
2.9mm
Output Voltage :
2.5V