S-1009C33I-N4T1U
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
S-1009C33I-N4T1U
Manufacturer
ABLIC
Package / Case
SC-82A, SOT-343
Datasheet
Download
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB
Manufacturer :
ABLIC
Product Category :
Supervisors
Package / Case :
SC-82A, SOT-343
Number of Voltages Monitored :
1
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.6V
Pin Count :
4
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Mounting Type :
Surface Mount
ECCN Code :
EAR99
Number of Functions :
1
Terminal Finish :
Tin
Number of Terminations :
4
Terminal Form :
Gull wing
JESD-30 Code :
R-PDSO-G4
Factory Lead Time :
18 Weeks
RoHS Status :
RoHS Compliant
Reset :
Active Low
Voltage - Threshold :
3.3V
JESD-609 Code :
e3
Length :
2mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Qualification Status :
Not Qualified
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Output :
Push-Pull, Totem Pole
Supply Voltage :
3.9V