S-1004NB12I-M5T1U
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
S-1004NB12I-M5T1U
Manufacturer
ABLIC
Package / Case
SC-74A, SOT-753
Datasheet
Download
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
Manufacturer :
ABLIC
Product Category :
Supervisors
Terminal Position :
Dual
Number of Channels :
1
Terminal Pitch :
0.95mm
Reset :
Active Low
Adjustable Threshold :
No
RoHS Status :
RoHS Compliant
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.95V
Number of Terminations :
5
Number of Functions :
1
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Threshold :
1.2V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Package / Case :
SC-74A, SOT-753
Factory Lead Time :
18 Weeks
ECCN Code :
EAR99
Number of Voltages Monitored :
Output :
Open Drain or Open Collector
Terminal Form :
Gull wing
Supply Voltage :
1.2V
Surface Mount :
yes
Series :
S-1004
Length :
2.9mm