S-1003NB44I-M5T1U
Mfr.Part #
S-1003NB44I-M5T1U
Package / Case
SC-74A, SOT-753
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
Voltage - Threshold :
4.4V
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.95V
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Terminal Pitch :
0.95mm
Length :
2.9mm
Output :
Open Drain or Open Collector
Supply Voltage :
1.2V