S-1003NB44I-I6T1U
Mfr.Part #
S-1003NB44I-I6T1U
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.95V
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Height Seated (Max) :
0.5mm
Number of Functions :
1
JESD-30 Code :
R-PDSO-F6
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
18 Weeks
Peak Reflow Temperature (Cel) :
Supply Voltage :
1.2V
Voltage - Threshold :
4.4V
Output :
Open Drain or Open Collector
Dual
Number of Terminations :
6
Terminal Pitch :
0.5mm