S-1003NB41I-I6T1U
Mfr.Part #
S-1003NB41I-I6T1U
EAR99
Number of Terminations :
6
Voltage - Threshold :
4.1V
Unknown
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Type :
Voltage Detector
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.95V
Height Seated (Max) :
0.5mm
Output :
Open Drain or Open Collector
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Number of Functions :
Reset :
Active Low
JESD-609 Code :
e3
JESD-30 Code :
R-PDSO-F6
Terminal Pitch :
0.5mm
Adjustable Threshold :
No
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Supply Voltage :
1.2V