S-1003NB13I-I6T1U
Mfr.Part #
S-1003NB13I-I6T1U
Supervisors
Type :
Voltage Detector
Terminal Pitch :
0.5mm
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.95V
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Supply Voltage :
1.2V
Height Seated (Max) :
0.5mm
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
Voltage - Threshold :
1.3V