S-1003NA45I-M5T1U
Mfr.Part #
S-1003NA45I-M5T1U
Package / Case
SC-74A, SOT-753
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
Voltage - Threshold :
4.5V
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Package / Case :
SC-74A, SOT-753
Reset :
Active Low
Number of Functions :
1
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Supply Voltage :
1.2V
1 (Unlimited)
Peak Reflow Temperature (Cel) :
1
Number of Terminations :
5
Terminal Pitch :
0.95mm
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.95V
RoHS Status :
RoHS Compliant
Terminal Form :
Gull wing
Output :
Open Drain or Open Collector
Number of Channels :
JESD-30 Code :
R-PDSO-G5
S-1003
Length :
2.9mm