S-1003NA37I-I6T1U
Mfr.Part #
S-1003NA37I-I6T1U
Voltage - Threshold :
3.7V
Type :
Voltage Detector
Package / Case :
6-SMD, Flat Leads
Reset :
Active Low
1
Number of Terminations :
6
Supply Voltage :
1.2V
Peak Reflow Temperature (Cel) :
18 Weeks
RoHS Status :
RoHS Compliant
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.95V
Height Seated (Max) :
0.5mm
Terminal Pitch :
0.5mm