S-1003CB42I-I6T1U
Mfr.Part #
S-1003CB42I-I6T1U
Height Seated (Max) :
0.5mm
Terminal Pitch :
0.5mm
Number of Functions :
1
Type :
Voltage Detector
Tin (Sn)
JESD-30 Code :
R-PDSO-F6
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Voltage - Threshold :
4.2V
Supply Voltage :
1.2V
Output :
Push-Pull, Totem Pole
Factory Lead Time :
18 Weeks
RoHS Status :
RoHS Compliant
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.95V