S-1003CB34I-I6T1U
Mfr.Part #
S-1003CB34I-I6T1U
Height Seated (Max) :
0.5mm
Terminal Pitch :
0.5mm
Series :
S-1003
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
No
Number of Terminations :
6
Voltage - Threshold :
3.4V
1
Reset :
Active Low
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.95V
Output :
Push-Pull, Totem Pole
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
JESD-30 Code :
R-PDSO-F6
RoHS Status :
RoHS Compliant
Supply Voltage :
1.2V