S-1003CA13I-I6T1U
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
S-1003CA13I-I6T1U
Manufacturer
ABLIC
Package / Case
6-SMD, Flat Leads
Datasheet
Download
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-6A
Manufacturer :
ABLIC
Product Category :
Supervisors
Number of Voltages Monitored :
1
Number of Terminations :
6
Mounting Type :
Surface Mount
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Series :
S-1003
Terminal Position :
Dual
ECCN Code :
EAR99
Voltage - Threshold :
1.3V
Reach Compliance Code :
Unknown
Height Seated (Max) :
0.5mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Supply Voltage :
1.2V
Surface Mount :
yes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
JESD-609 Code :
e3
Package / Case :
6-SMD, Flat Leads
Number of Functions :
1
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Number of Channels :
Adjustable Threshold :
No
Output :
Push-Pull, Totem Pole
Terminal Pitch :
0.5mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Reset :
Active Low
Factory Lead Time :
18 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Type :
Voltage Detector
JESD-30 Code :
R-PDSO-F6
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.95V