S-1002NB33I-N4T1U
Mfr.Part #
S-1002NB33I-N4T1U
Package / Case
SC-82A, SOT-343
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB
Stock
100
In Stock :
100
JESD-30 Code :
R-PDSO-G4
Number of Functions :
1
Output :
Open Drain or Open Collector
Number of Terminations :
4
Voltage - Threshold :
3.3V
Terminal Position :
Dual
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Series :
S-1002
RoHS Status :
RoHS Compliant
Peak Reflow Temperature (Cel) :
260
Terminal Form :
Gull wing
Supply Voltage :
1.2V
Adjustable Threshold :
Package / Case :
SC-82A, SOT-343
Surface Mount :
yes
Length :
2mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA