S-1000N31-N4T1U
Mfr.Part #
S-1000N31-N4T1U
Package / Case
SC-82A, SOT-343
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB
Surface Mount :
yes
Type :
Voltage Detector
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
10
Pin Count :
4
Terminal Position :
Dual
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.95V
Package / Case :
SC-82A, SOT-343
Number of Terminations :
4
1
JESD-30 Code :
R-PDSO-G4
Voltage - Threshold :
3.1V
e3
Qualification Status :
Not Qualified
Length :
2mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
5.5V
Output :
Open Drain or Open Collector
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Mounting Type :
Surface Mount
Supply Voltage :
1.2V