S-1000N30-N4T1U
Mfr.Part #
S-1000N30-N4T1U
Package / Case
SC-82A, SOT-343
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB
Stock
84
In Stock :
84
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.95V
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Length :
2mm
Supply Voltage-Max (Vsup) :
5.5V
Factory Lead Time :
18 Weeks
Pin Count :
4
JESD-609 Code :
e3
RoHS Status :
RoHS Compliant
260
Terminal Position :
Dual
Output :
Open Drain or Open Collector
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Functions :
1
Additional Feature :
DETECTION THRESHOLD VOLTAGE IS 3.0V
Surface Mount :
yes
Terminal Form :
Gull wing
Supply Voltage :
1.2V
Number of Terminations :
4
Number of Channels :
Voltage - Threshold :
3V