S-1000N22-N4T1U
Mfr.Part #
S-1000N22-N4T1U
Package / Case
SC-82A, SOT-343
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB
Supervisors
Terminal Form :
Gull wing
Supply Voltage :
1.2V
JESD-609 Code :
e3
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Series :
S-1000
Factory Lead Time :
18 Weeks
Adjustable Threshold :
No
Terminal Position :
Dual
Package / Case :
SC-82A, SOT-343
Number of Terminations :
4
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.95V
Supply Voltage-Max (Vsup) :
5.5V
Voltage - Threshold :
2.2V
Output :
Open Drain or Open Collector
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Pin Count :
4
RoHS Status :
RoHS Compliant
10
Type :
Voltage Detector
Packaging :
Tape and Reel (TR)
JESD-30 Code :
R-PDSO-G4
Length :
2mm