S-1000CC1200-0110XC
Mfr.Part #
S-1000CC1200-0110XC
Manufacturer
Orbel
Description
RF SHIELD 1.000" X 1.200" COVER
Stock
21
In Stock :
21
Manufacturer :
Orbel
Product Category :
RF Shields
Datasheets
S-1000CC1200-0110XC
Orbel S-1000CC1200-0110XC
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Leader Tech Inc.
    RF SHIELD 0.5" X 0.538" SMD
  • TE Connectivity AMP Connectors
    RF SHIELD 0.65" X 0.65" SMD
  • Leader Tech Inc.
    RF SHIELD 0.65" X 0.65" SMD
  • Laird - Performance Materials
    RF SHIELD 0.5" X 0.538" SOLDER
    RF SHIELD 0.5"X0.538" SOLDER 1PC