S-1000C33-N4T1U
Mfr.Part #
S-1000C33-N4T1U
Package / Case
SC-82A, SOT-343
Description
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB
Stock
91
In Stock :
91
Surface Mount
Factory Lead Time :
18 Weeks
Supply Voltage-Min (Vsup) :
0.95V
Package / Case :
SC-82A, SOT-343
Number of Functions :
1
Series :
S-1000
Number of Terminations :
4
Length :
2mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Output :
Push-Pull, Totem Pole
Pin Count :
4
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Type :
Voltage Detector
Supply Voltage :
1.2V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
JESD-30 Code :
R-PDSO-G4
Not Qualified
JESD-609 Code :
e3
Terminal Finish :
Tin (Sn)
Terminal Form :
Gull wing
EAR99
RoHS Status :
RoHS Compliant
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
10
Adjustable Threshold :
No
Supply Voltage-Max (Vsup) :
5.5V
Terminal Position :
Dual
Voltage - Threshold :
3.3V