RWM05262201JA14E1
Mfr.Part #
RWM05262201JA14E1
Through Hole Resistors
Radiation Hardening :
No
Length :
24.7mm
Packaging :
Tape and Box (TB)
Composition :
Wirewound
Published :
Resistance :
2.2kOhm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Factory Lead Time :
10 Weeks
Diameter :
7.4mm
Tolerance :
5%
Power Rating :
7W
Temperature Coefficient :
75 ppm/°C
Datasheets
RWM05262201JA14E1
Vishay / Sfernice RWM05262201JA14E1
Through Hole 2.2kOhm, Wirewound,