RWM04223600GR15E1
Mfr.Part #
RWM04223600GR15E1
Working Voltage :
300V
Operating Temperature (Max) :
350°C
Rated Temperature :
25°C
Tolerance :
2%
Package / Case :
Conformal
Packing Method :
TR
Factory Lead Time :
111 Weeks
Construction :
Tubular
Power Rating :
5W
Length :
22.1mm
Rated Power Dissipation (P) :
5W
Published :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Diameter :
5.5mm
Resistance :
360Ohm
Temperature Coefficient :
75 ppm/°C