RWM04223300FR15E1
Mfr.Part #
RWM04223300FR15E1
Length :
22.1mm
Operating Temperature (Max) :
200°C
Packing Method :
TR
Factory Lead Time :
111 Weeks
Mount :
Through Hole
Construction :
All-Welded
Temperature Coefficient :
75 ppm/°C
Resistance :
330Ohm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Operating Temperature (Min) :
-55°C
Working Voltage :
300V
Power Rating :
5W
Rated Power Dissipation (P) :
5W
Packaging :
Tape and Reel (TR)
EAR99
Published :
Radiation Hardening :
No
HTS Code :
Tolerance :
1%
Diameter :
5.5mm
Datasheets
RWM04223300FR15E1
Vishay / Sfernice RWM04223300FR15E1
Through Hole FIXED RESISTOR, 330Ohm, Wirewound,