RWM04104700GR15E1
Mfr.Part #
RWM04104700GR15E1
Temperature Coefficient :
75 ppm/°C
Diameter :
5.5mm
Rated Temperature :
25°C
Resistance :
470Ohm
Tolerance :
2%
Radiation Hardening :
No
Operating Temperature (Max) :
350°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Construction :
Tubular
FIXED RESISTOR
Packing Method :
TR
Working Voltage :
120V
Rated Power Dissipation (P) :
3W
Length :
12mm