RP359-320-1000-B
Mfr.Part #
RP359-320-1000-B
Description
3PH DELTA MULTI-STAGE HIGH CURRE
Configuration :
Three Stage
3.5 kV
Current :
320 A
Voltage - Rated AC :
520V
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Series :
RP359
Approval Agency :
CE, cURus, ENEC, SEMKO
Base Product Number :
RP359
Termination Style :
Terminal Post
Datasheets
RP359-320-1000-B
Astrodyne TDI RP359-320-1000-B
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH