RP350-100-2000-W
Mfr.Part #
RP350-100-2000-W
Description
3PH DELTA COMPACT SNGL STAGE PWR
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Series :
RP350
Current :
100 A
Configuration :
Single Stage
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Rated AC :
480V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) :
3.5 kV
Base Product Number :
RP350
Datasheets
RP350-100-2000-W
Astrodyne TDI RP350-100-2000-W
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH