RP357-400-0-B
Mfr.Part #
RP357-400-0-B
Description
3PH DELTA MULTI-STAGE HIGH CURRE
3.8 kV
Base Product Number :
RP357
Configuration :
Three Stage
Current :
400 A
Series :
RP357
Voltage - Rated AC :
600V
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Termination Style :
Terminal Post
Approval Agency :
CE, cURus, ENEC, SEMKO
Datasheets
RP357-400-0-B
Astrodyne TDI RP357-400-0-B
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH