RP328-30-10-W
Mfr.Part #
RP328-30-10-W
Description
BOOKSHELF 3PH DELTA SNGL STAGE P
Base Product Number :
RP328
Current :
30 A
Configuration :
Single Stage
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Voltage - Rated AC :
480V
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) :
3.5 kV
Series :
RP328
Datasheets
RP328-30-10-W
Astrodyne TDI RP328-30-10-W
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH