RP320-100-2000-C
Mfr.Part #
RP320-100-2000-C
Description
3PH DELTA DUAL STAGE PWR LINE FI
Stock
10
In Stock :
10
Approval Agency :
CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Base Product Number :
RP320
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) :
3.5 kV
Termination Style :
Terminal Block
Series :
RP320
Current :
100 A
Voltage - Rated DC :
Configuration :
Two Stage
Operating Temperature :
-25°C ~ 100°C
Voltage - Rated AC :
480V
Datasheets
RP320-100-2000-C
Astrodyne TDI RP320-100-2000-C
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH