ROX10012M0JKLB
Mfr.Part #
ROX10012M0JKLB
Description
RES 12M OHM 5% 4W AXIAL
Power (Watts) :
4W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Resistance :
12mOhms
Operating Temperature :
-55°C~180°C
Size / Dimension :
0.310Diax0.920L 7.87mmx23.37mm
Tolerance :
±5%
Datasheets
ROX10012M0JKLB
Vishay / Dale ROX10012M0JKLB
12MOhms, 4W, Metal Oxide Film,