RNX125330KJKLB
Mfr.Part #
RNX125330KJKLB
Description
RES 330K OHM 5% 3W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~225°C
Factory Lead Time :
8 Weeks
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Resistance :
330kOhms
Tolerance :
±5%
Power (Watts) :
3W
Supplier Device Package :
Packaging :
Bulk
Size / Dimension :
0.140Diax1.290L 3.56mmx32.77mm
Datasheets
RNX125330KJKLB
Vishay / Dale RNX125330KJKLB
330kOhms, 3W, Metal Oxide Film,