RNX12515M0GKLB
Mfr.Part #
RNX12515M0GKLB
Description
RES 15M OHM 2% 3W AXIAL
Resistance :
15mOhms
Operating Temperature :
-55°C~225°C
Size / Dimension :
0.140Diax1.290L 3.56mmx32.77mm
Tolerance :
±2%
Factory Lead Time :
8 Weeks
Power (Watts) :
3W
Feature :
Flame Proof, High Voltage, Safety
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Datasheets
RNX12515M0GKLB
Vishay / Dale RNX12515M0GKLB
15MOhms, 3W, Metal Oxide Film,