RNX038220MFNR7
Mfr.Part #
RNX038220MFNR7
Description
RES 220M OHM 1% 1W AXIAL
Power (Watts) :
1W
Resistance :
220mOhms
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Supplier Device Package :
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Size / Dimension :
0.140Diax0.420L 3.56mmx10.67mm
Tolerance :
±1%
Datasheets
RNX038220MFNR7
Vishay / Dale RNX038220MFNR7
220MOhms, 1W, Metal Oxide Film,