RNX038100KKKR6
Mfr.Part #
RNX038100KKKR6
Description
RES 100K OHM 10% 1W AXIAL
Power (Watts) :
1W
Published :
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Size / Dimension :
0.140Diax0.420L 3.56mmx10.67mm
Factory Lead Time :
12 Weeks
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%
Resistance :
100kOhms
Datasheets
RNX038100KKKR6
Vishay / Dale RNX038100KKKR6
100kOhms, 1W, Metal Oxide Film,