RNR65K3013FRBSL
Mfr.Part #
RNR65K3013FRBSL
Description
RES 301K OHM 1% 1/2W AXIAL
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Failure Rate :
R (0.01%)
Power Rating :
500mW
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Size / Dimension :
0.180Diax0.562L 4.57mmx14.27mm
Factory Lead Time :
32 Weeks
Resistance :
301kOhms
Supplier Device Package :
Datasheets
RNR65K3013FRBSL
301kOhms, 0.5W 1/2W, Metal Film,