RNR50J1330FSRSL
Mfr.Part #
RNR50J1330FSRSL
Description
RES 133 OHM 1/10W 1% AXIAL
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Length :
3.81mm
Resistance :
133Ohms
Factory Lead Time :
36 Weeks
Tolerance :
±1%
Max Power Dissipation :
100mW
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Width :
1.78mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Failure Rate :
S (0.001%)
Size / Dimension :
0.070Diax0.150L 1.78mmx3.81mm
Power Rating :
100mW
Datasheets
RNR50J1330FSRSL
133Ohms, 0.1W 1/10W, Metal Film,