RNR50H4323FSRSL
Mfr.Part #
RNR50H4323FSRSL
Description
RES 432K OHM 1/10W 1% AXIAL
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Size / Dimension :
0.070Diax0.150L 1.78mmx3.81mm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Failure Rate :
S (0.001%)
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±1%
Resistance :
432kOhms
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Width :
1.78mm
Lead Free :
Contains Lead
Feature :
Military, Moisture Resistant
Power Rating :
100mW
Max Power Dissipation :
100mW
Supplier Device Package :
Axial
Length :
3.81mm
Factory Lead Time :
36 Weeks
Datasheets
RNR50H4323FSRSL
432kOhms, 0.1W 1/10W, Metal Film,