RNR50H3242BRRSL
Mfr.Part #
RNR50H3242BRRSL
Description
RES 32.4K OHM 1/10W .1% AXIAL
Max Power Dissipation :
100mW
Resistance :
32.4kOhms
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±0.1%
Failure Rate :
R (0.01%)
Length :
3.81mm
Power (Watts) :
0.1W 1/10W
Factory Lead Time :
32 Weeks
Power Rating :
100mW
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-65°C~175°C
Width :
1.78mm
Size / Dimension :
0.070Diax0.150L 1.78mmx3.81mm
Datasheets
RNR50H3242BRRSL
32.4kOhms, 0.1W 1/10W, Metal Film,