RNF14DTD681R
Mfr.Part #
RNF14DTD681R
Description
RES 681 OHM 0.5% 1/4W AXIAL
Power Rating :
250mW
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Size / Dimension :
0.093Diax0.250L 2.35mmx6.35mm
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Tolerance :
±0.5%
Operating Temperature :
-55°C~155°C