RNF14CTE19K1
Mfr.Part #
RNF14CTE19K1
Description
RES 19.1K OHM 0.25% 1/4W AXIAL
Power Rating :
250mW
Factory Lead Time :
11 Weeks
Contact Plating :
Copper, Tin
Max Power Dissipation :
250mW
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Size / Dimension :
0.093Diax0.250L 2.35mmx6.35mm
Package / Case :
Axial
ECCN Code :
EAR99
Flame Retardant Coating, Safety
Diameter :
2.35mm