RNCF2512DTE680R
Mfr.Part #
RNCF2512DTE680R
Description
RES 680 OHM 0.5% 3/4W 2512
Power (Watts) :
0.75W 3/4W
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm
Resistance :
680Ohm
Tolerance :
±0.5%
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Power Rating :
500mW
Operating Temperature :
-55°C~155°C