RNCF2512DTC12R7
Mfr.Part #
RNCF2512DTC12R7
Description
RES 12.7 OHM 0.5% 1W 2512
Tolerance :
±0.5%
Power (Watts) :
1W
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
12.7Ohm
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm