RNCF2512DKE49R9
Mfr.Part #
RNCF2512DKE49R9
Description
RES 49.9 OHM 0.5% 1W 2512
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm
Power Rating :
500mW
WRAPAROUND
Published :
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.5%
Rated Power Dissipation (P) :
1W