RNCF2512BTC1M47
Mfr.Part #
RNCF2512BTC1M47
Description
RES 1.47M OHM 0.1% 1/2W 2512
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Resistance :
1.47MOhm
Working Voltage :
150V
Rated Power Dissipation (P) :
0.5W
Power Rating :
500mW
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm
Size / Dimension :
0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm